Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, Kaliteli ve güvenli yaşam alanlarının herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun şekilde kaliteli hizmet sunmak, işimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürütmek, ve sorumluluklarımızı yerine getirerek yeni gikirler ve çözümler sunmak için buradayız. Hizmetimizin kalitesini sürekli arttırarak memnuniyeti en düst düzeyde tutmak ve rekabetimizi etik kurallar çerçevesinde yapmak temel prensiplerimizdendir.

Vizyonumuz, Ali Galip İnşaat ve Yapı Market, yeni nesillere kadar ulaşacak güvenli yaşam alanları inşa etmek ve yapı malzemeleri satışında eksiksiz bir hizmet sunmak için; yenilikçi, ilkeli ve sorumlu yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, rekabetçi büyüme politikası ile ülke ekonomisinde öncü bir firma olmak, toplumun kalkınmasına katkoda bulunacak kuruluslar arasında yerini almak için kurulmuştur.

İlke ve Değerlerimiz

Müşteri Odaklıyız. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışırız. İşlerimizde ve ilişkilerimizde hakkaniyet duygusu ile haraket etmeye özen gösteriyoruz. çalışanlarımızla sürekli dayanışma halindeyiz. Farklılıklarımız zenginliğimizdir ve her türlü ayrımcılığı reddederiz. İşimizi ahlaki değerlere uygun yapmanın önemini biliyoruz. Bizi biz yapan milli değerlerimiz en büyük zenginliğimizdir. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için elimizden geleni yapmaktan memnuniyet duyarız.

CONTACT WITH US

+880 1718 542 596

info@bdthemes.com